electrolux

Electrolux to szwedzka marka z branży AGD. Od ponad 100 lat tworzy sprzęty gospodarstwa domowego, pielęgnując przy tym szwedzkie wartości oraz ich integralny i nierozerwalny związek z naturą.

Troska o środowisko, wiedza i doświadczenie, funkcjonalność oraz skupienie się na człowieku to właśnie elementy, które charakteryzują markę i składają się na kształtowanie lepszego i wygodniejszego życia dla konsumentów. Electrolux redefiniuje dobry smak, pielęgnację i dobrostan dla milionów ludzi, zawsze starając się być na czele zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu marka wyselekcjonowała linie produktów Ecoline czyli najbardziej oszczędne modele w portfolio marki, zaprojektowane tak, aby użytkownicy mogli z nich korzystać bez wysiłku, osiągając najwyższą wydajność każdego dnia. Electrolux Ecoline to modele wykonane z plastiku z recyklingu, posiadające funkcje pozwalające ograniczyć marnowanie żywności, przedłużyć życie ubrań, ułatwić codziennie porządki.

Lodówki, które dłużej zachowują świeżość produktów. Płyty kuchenne, które nie tylko wiedzą, w jakiej temperaturze gotować różne potrawy, ale również harmonijnie współpracują z cichym okapem. Zmywarki, których dolny kosz możesz podnieść na ergonomiczną wysokość, by ułatwić Ci codzienny załadunek i rozładunek naczyń. I piekarniki, które dodają odpowiednią ilość pary, aby Twoje potrawy były bardziej soczyste, chrupiące i smaczniejsze. Kiedy do wszystkich intuicyjnych funkcji dodamy skandynawskie wzornictwo, otrzymamy kwintesencje designu, która nada subtelny styl każdej kuchni.