kontin-logo

O kamieniu naturalnym wiemy wszystko bo pracujemy z nim od ponad 30 lat. Z kolei konglomeraty a zwłaszcza spieki to materiały nowej generacji, które dzięki swojej uniwersalności i szerokości zastosowań przebojem wdarły się na rynek i zyskują coraz większą popularność. Byliśmy pionierami obróbki spieków w woj. świętokrzyskim. Nieważne jaki materiał wybierzesz, możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie, doradztwo a także konsultację konkretnych projektów pod kątem ich wykonalności, funkcjonalności i trwałości.

Produkujemy wszelkie elementy wyposażenia wnętrz wykonane z kamienia, spieków i konglomeratów takie jak: blaty kuchenne i łazienkowe (w tym całe łazienki z dużych formatów), okładziny ścienne i kominkowe, schody, balkony, tarasy, parapety. Wykonujemy zlewy, brodziki, umywalki z kamienia.

Nasze usługi obejmują też fachowe doradztwo, wykonanie precyzyjnego pomiaru z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, transport oraz montaż elementów składających się na projekt.

Jesteśmy otwarci i chętnie sięgamy po nowe rozwiązania. Od ponad roku jesteśmy dystrybutorem niewidocznych płyt indukcyjnych amerykańskiego producenta Invisacook. Coraz częściej uwzględniamy je w swoich własnych realizacjach.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz studia mebli kuchennych. Nasz standardowy obszar działania obejmuje województwa: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie, podkarpackie i lubelskie. Ale zdarza nam się wykonywać zlecenia w całej Polsce; byliśmy już i w Jeleniej Górze i Kołobrzegu i Białymstoku😊.